Sign In

Хотел Карпош се наоѓа на 2 км од центарот на Скопје со Камениот мост и Градската катедрала. Хотелот нуди модерно сместување со сопствена бања со кабловска и сателитска ТВ, клима уред, минибар и работна маса.

Бесплатен Wi-Fi пристап е обезбеден во целиот имот. Гостите можат да се релаксираат во сауна, да добијат масажа или да вежбаат во теретана.

Ресторанот располага со тераса на отворено. Гостите можат да го започнат денот со доручек секое утро.

Главната автобуска станица во Скопје е оддалечена 2,5 километри, а аеродромот е на 25 километри од Карпош. Бесплатен приватен паркинг на отворено и внатрешен паркинг се нуди бесплатно.

Едно ноќевање во ова сместување би ве чинело 4.000 денари, но за подетални информации јавете се на телефонскиот број 02 308 8388.

*Цената може да варира во зависност од периодот во кој ќе се посети хотелот

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness