Sign In

Апартмани J&M Охрид

Охрид

Нови комплетно опремени апартмани J&M Охрид. Два апартмани: спална соба, дневен престој, кујна, тв, купатило, клима уред и сопствен паркинг во дворот на објектот.

Апартманите се наоѓаат на 50 метри од градскиот пазар, во приземје со посебен влез.

За повеќе информации и резервација, може да се јавите на тел. број 075 330 155.

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness