Sign In

Апартмани во Скала Фурка – прв крак Касандра

Грција

Се издаваат апартмани на Скала Фурка, прв крак Касандра, кои се идеални за сместување до пет лица.

Апартманите се со две спални соби и помошен кревет. Во сместувањето имате кујна, интернет, пешкир, клима и дел од нив поседуваат машина за перење.

Сместувањето се наоѓа на 200 метри од плажа со паркинг, а за повеќе информации за апартманите и резервација може да ги контактирате со порака ТУКА.

Локација

Add Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Service
Value for Money
Локација
Cleanliness